Ankara Keçiören halı yıkama Yeni servis bölgelerimiz.

Kıymetli müşterilerimiz Ankara Keçiören halı yıkama fabrikası olarak servis bölgelerimize sürekli yeni ilçe ve semtler eklemekteyiz. Bu hafta duyurusunu yapmaktan gurur duyacağımız yeni servis bölgelerimiz şu şekildedir. Kırkkonaklar, Abidinpaşa, Akdere, Hasköy, Pursaklar ve Natoyolu. Bu bölgelere 1 mart 2016 tarihi itibarı ile ücretsiz servis imkanı eşliğinde hizmetler sunmaktayız.

Halı Yıkama Hasköy firmamızda yıkadığımız bir çok halının kurutulma işlemi, üzeri kapalı, yanları açık olan tamamen çabuk kurutma için tasarlanmış kısımlarda yapılmaktadır. Halı yıkama Hasköy olarak biliyoruz ki, halının kurutulma işlemleri de halı yıkamanın bir parçası sı olarak son derece önem teşkil eder.

Ankara halı yıkamaÇünkü halı kurutma üzerine yapılan çeşitli araştırmalar da gösteriyor ki bu işlem son derece ciddiye alınması gereken bir işlemdir. Halı Yıkama Hasköy fabrikamızın da bildiği ve bilimsel çevrelerden de gelen bazı sonuçlara göre, çeşitli bakteri türleri yalnızca güneş ışınlarıyla yok olmaktadırlar.

Halı Yıkama Kırkkonaklar olarak bir çok kez de gündeme getirdiğimiz, halı yıkamada bakteriyel arınma son derece önem arz eden bir konudur. Halı yıkama Kırkkonaklar fabrikamız bu bakteriyel arınmanın bir bölümünü yıkama aşamasında antibakteriyel halı yıkama şampuanları yardımıyla sağlayarak, bir bölümünüde kurutma sırasında yapmaktadır.

Otomatik halı yıkama makinamız

Halı Yıkama Akdere firmamızın kurutma bölümü adeta doğal bir kurutucuya benzeyen bir sistem olarak yapılmıştır. Bu Halı Yıkama Akdere kurutma sistemimiz hem belirli miktarda güneş alırken, hemde aynı zamanda da belirli miktarda rüzgar almaktadır. Bu şekilde, yıkamış olduğumuz halıları kurutarak teslimatlarını gerçekleştiriyoruz.

Abidinpaşa halı yıkama Halınızı yıkama başlamadan evvel toz alma işlemi yapılıp yapılmadığını, yıkama sonrasında sıkma yapılıp, yapılmadığını bilmelisiniz. Yıkama işleminin özel halı yıkama şampuanları ile yapılıp yapılmadığını sormalısınız. En iyisi halı yıkama işinizi Abidinpaşa halı yıkamaya verin hiç bir ayrıntı ile kafanızı yormayın. Halılarınız son derece temiz ve hijyenik olarak yıkanıp gününde teslim edilsin.

Pursaklar halı yıkama firması olarak halı yıkamada en önemli olayın bakteriyel arınma olduğunun sürekli altını çizerken, bu işin kirli, yağlı oto yıkama istasyonlarında sağlanabileceğini düşünmüyoruz. Değişen hayat standartları ve insanların bilinçlenmesi sayesinde halı yıkama fabrikalarında dahi önemli ölçüde kalite rekabetinin yaşandığı şu dönemde ilkel metotlarla yapılan işlere rağbetin her geçen zaman dilimi içerisinde daha da azalmasını umut ediyoruz. Ankara Pursaklar halı yıkama antibakteriyel yıkama.

Bazen küçük bebeklerimizin dahi halı üzerinde emeklemeleri bizi endişelendirmez. Bunun sebebi halılarımızın gerçekte ne kadar kir tuttuğunu göremememizdendir. Bir anlığına da olsa uzun zamandır yıkanmayan bir halının ne kadar çok kir tuttuğunu görme imkanımız olsa halılarımızı yıkatma süremiz çok çok kısalırdı. Bizim normal şartlarda bunu değerlendirme imkanımız olmasa da, bu konuda yapılan bilimsel çalışmalar bize ışık tutmaktadır. Natoyolu halı yıkama olarak saygı ve sevgilerimizi iletiriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Hemen Ara