Atapark halı yıkama, 0 537 487 53 46

halı yıkama

Yaz – Kış halı yıkama kampanyamızdan yararlanmak isteyen Ataparklı müşterilerimizin, bir telefon edip adreslerini vermeleri yeterli olacaktır. Atapark halı yıkama kurulduğundan bu yana Atapark mahallesi halkının göz bebeği olmuştur. Halılarını güvenle, atapark halı yıkama ya teslim eden halkımıza en iyi hizmeti vermenin gururu içerisindeyiz. Sizlerin desteği ile her geçen gün hizmet alanlarını genişleten atapark halı yıkama uzman kadrosu ile yoluna hızla devam ederek halı yıkama konusunda en iyi olduğunu sizlerin sayesinde bir daha ispatlama fırsatı bulmuştur.

atapark halı yıkama

 

Atapark mahallesinde ziyadesi ile tavsiye edilen firmalar arasına katılmış olan kuruluşumuz gerek halı yıkama fiyatları, gerekse garantili halı yıkama prensipleri ile hatırı sayılır bir kimliğe sahiptir. Hızlı teslimat, garantili halı yıkama, güler yüzlü servis personelleri ve daha fazlası ile Keçiören Atapark mahallesinde siz kıymetli müşterilerimize Uluslararası kalite belgeli sanayi tipi makinelerimiz ile halı yıkama hizmetleri sunmayı sürdürüyoruz.
atapark yorgan yıkama

4 Responses to Atapark halı yıkama, 0 537 487 53 46

 1. Ceyda diyor ki:

  Geçen yıl kaşmir cinsi beyaz halılarımı size yıkatıp oldukça memnun kalmıştım çevremde ki tüm tanıdıklarıma tavsiye ediyorum. Bu yılda halılarımın yıkanması için sizi tercih edeceğim. Çok sağolun.

  • admin diyor ki:

   Değerli müşterimiz, göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve alakanıza teşekkür eder hayırlı günler dileriz.

 2. Aylin diyor ki:

  Geçen hafta telefon ile görüşmemizin ardından bir kaç saat sonrasında halılarımı teslim aldılar 3 gün sonra halılarımı teslim aldım personel kadrosu fazlası ile ilgilendi güler yüzlü bir yaklaşım gösterdiler. Atapark halı yıkamaya güven içerisinde halılarınızı teslim edebilirsiniz beyaz halılarımdan bir tanesine kahve dökülmüştü teslim aldığımda tıpkı ilk günkü gibi hiç bir leke yoktu. Firma çalışanlarına sonsuz teşekküler..

 3. Süleyman Türker diyor ki:

  3 Yıldır düzenli olarak halılarımızı ve koltuklarımızı yıkatıyoruz problem yaşamadık, halı yıkatacak herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Hemen Ara