Çaldıran halı yıkama

çaldıran halı yıkama

1)Sağlık açısından; Halılarınız insan sağlığına zararlı bakterilerin oluşması ve barınması için en uygun ortam oluşturur. Bu itibarla halılarınız mutlaka halı temizliğine uygun temizlik ürünleri kullanılarak hijyenik bir ortamda yıkanması gerekmektedir.

2)Ekonomik açıdan; Tüketiciler mutlaka şuna dikkat etmelidir; halılarınız  herhangi bir deformasyona maruz kalmadan , ödemiş olduğunuz bedelin karşılığınıda kaliteli bir  hizmet olarak almanız olmalıdır.

çaldıran halı yıkama

Çaldıran halı yıkama fabrikamız etkili bir biçimde hizmet yelpazelerinde sunumlar yapmaktadır. En düzgün halı yıkama ve leke çıkartma gibi önemli konularda kesinlikle kalitemizden taviz vermeden halka hizmetler sunmaktayız.

Halı yıkama sektörü tam bir ekip işidir, kirli halıların toplanmasından teslimat aşamasına kadar ekip olarak yürütülen yıkama faaliyetleri kesinlik ile hata kabul etmeyeceği için ziyadesi ile titiz davranmaktayız. Halılar üzerinde bulunan lekelerin çıkartılması işlemlerinde tamamı ile bitkisel yıkama karışımları kullanmaktayız dolayısı ile katiyen insan sağlığını tehdit eden bir durum oluşmamakta. Biz icra etmekte olduğumuz hizmetlerimizin büyük sorumluluk taşıdığının bilincindeyiz. Sizlere ise müşteri olarak sağlığınızı ve halılarınızı kimlerin eline teslim ettiğiniz konusunda bilinçli davranmak kalıyor.
çaldıran yorgan yıkama

5 Responses to Çaldıran halı yıkama

 1. Nuh Özer diyor ki:

  Acil yıkanması gereken halılarımız vardı 2 günde yıkayıp kuruttular nişan törenimize yetişti hakkınızı ödeyemem.

 2. Hacer diyor ki:

  Alt katta bulunan evimizi su bastı ve firma yetkilisi bize 30 dakika içinde servis aracı yolladı su içinde kalan halılarımız 3 gün sonra pırıl pırıl geldi.

 3. Tuğçe diyor ki:

  Fiyatları ile kalitesini kıyasladığımızda mutlaka çalışılması gereken bir kuruluş.

 4. Ferhat Öztürk diyor ki:

  Telefonla ulaşıp müşteri temsilcisinden fiyat bilgisi aldım ve çok kibar karşılandığımı bildirmek isterim. Tüm tanıdıklarıma tavsiye edebileceğim bir halı yıkama şirketi.

 5. hasan diyor ki:

  kliniğimizin halılarındaki ilaç lekeleri bile çıkmış gerçekten şaşırdım bunu görünce. gerçekten sizde kendi işinizin uzmanısınız. teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Hemen Ara