Çiçekli halı yıkama

çiçekli halı yıkama

Hizmet alanlarımız; Halı Yıkama, Koltuk Yıkama ve Overlok yapımı olarak 3 başlık altında sıralanabilir. Mekanların önemli bir parçası olan, halı ve koltuklar zamanla kirlenmekte olup detaylı bir emek ve güç gerektiren bir temizleme işlemi gerektirmektedir. Ancak bu temizlik yer ve zaman bakımından çok önemli bir sorun teşkil etmektedir.

çiçekli mahallesi halı yıkama

Sağlıklı yaşadığınız tüm ortamlarda çocuğunuzun ve ailenizin sağlığı en ön planda olsun istiyoruz Çünkü Sağlık hiçbir şeye Değişilmez.

Kuruluşumuz Çiçekli mahallesinde işinde uzman personeli ile hizmetinizdedir, her türlü halı ve kilimlerinizle tüm ev gereçlerinizi itinalı şekilde yıkamaktayız. Keçiören Çiçekli Halı Yıkama da halı,kilim,koltuk,oturma gruplarınız,yataklar ve yorganlarınız marka ve şekline göre ithal temizlik maddeleriyle temizlenmektedir.

Firmamızda yıkanan tüm ev gereçleriniz mikroplara karşı antibakteriyel şekilde yıkandığı için güvenle tüm mekanlarınızda kullanabilirsiniz;

Firmamız da her türlü halı çeşitleri Ladik,Hereke,Milas,El Dokuma ve tüm makina halıları ile her çeşit Kilimleriniz özelliğine uygun olarak nitelikli şekilde zarar görmeden yıkanır. Fabrikamız uzun zamandır sektör deneyimi ile müşteri memnuniyetini düstur edinmiş anlayışla müşterilerine hizmet etmektedir. Ek olarak şirketimiz de önceden zarar görmüş halı kenarları model ve markası aynı zamanda rengine uygun şekilde Overlok yapılmaktadır. Sizlere eşsiz bir hizmeti sunup tertemiz ortamları hazırlamak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.Siz değerli müşterilerimizin mekanlarının temizlenmesi için emeği geçen tüm çalışanlarımız aynı hassasiyeti gütmektedir.Sizlerin bize olan güveniniz bizim de işimize kalite katmaktadır.

Günümüzde 2 temele dayalı ithali, yerlisi ( el dokuma ve makina halısı olarak) binlerce konseptte halı vardır. Halı üretim aşamasında halılar halı tekstili ve halı kimyasalları olarak mutlaka farklılık gösterir. Bu farklılıklarda yıkama aşamasında uzmanlık gerektirir.

Biz halılarınızı 450m2 kapalı 150m2 açık alana sahip işyerimizde bilgisayar kontrollü otomatik makinalarda mutlak halı temizliğine uygun , insan sağlığına zararsız ,günümüzdeki en kaliteli temizlik maddelerinin ham maddesinden halı yıkama deterjanı haline getirdiğimiz ürünlerle yıkamaktayız.

Önceliğimiz sağlık olduğu için bu sektörde 1 numarayız.

Not: Tesisimiz en ağır kış şartlarına uygun olarak dizayn edilmiş olup 45 derece sıcak hava sirkülasyonlu nem alma cihazı ile donatılmış kurutma ünitesinde kurutularak süratle teslim edilmektedir.

çiçekli yorgan yıkama

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Hemen Ara