Esertepe halı yıkama

esertepe halı yıkama

Esertepe hijyenik halı yıkama hizmetleri firmamızın sağlamakta olduğu uzmanlık kazanımı oldukça fazla bir o kadar da profesyonel bir son kullanıcıya akdedilen hizmet türüdür. Esertepe hizmet bölgesini listesine katan kuruluşumuz kullanmakta olduğu Era 111 halı yıkama şampuanı ile endüstriyel ( sanayi tipi ) makinelerimiz ile yüksek ölçü de hijyen sağlamaktadır. Antibakteriyel halı şampuanımız ile bir sonra ki yıkama hizmet alımına kadar aktif mikrop koruması sağlamaktadır.

esertepe halı yıkama

 

Halı yıkama esnasında kullanılan şampuan oldukça önem arz eder bu bağlamda fazlası ile hassas davranmakta olduğumuz bir konudur halı şampuanı seçimi. Halı yıkama hizmetinin sonucunda yapılan işin göze hitap etmesi kadar gönül ferahlığı sağlaması da mutlak suretle çok önemlidir. Halı temizliği faaliyetlerimizde insan sağlığına verdiğimiz önemi derinlemesine temizlik işlemi yaparak göstermekteyiz.

Günümüz teknolojisinin gelişmesi münasebeti ile bir çok avantajlarda beraberinde gelmiş bulunuyor, ev temizliği denildiğinde ilk akla gelen halı temizliği şüphesiz en önemli olanıdır. Esertepe halı yıkama şirketimiz hijyenik yıkama hizmetinin yanı sıra kaliteli paketleme ve ambalajlaması ile de göz doldurmaktadır. Yıkama ünitesinden çıkan halılarınız kuruma ünitesine alınarak kurutulmasına müteakip uluslararası kalite standartlarına uygun paketleme ve ambalajlama aşamasının ardından teslimat sürecine alınır. Esertepe ucuz halı yıkama hizmetlerimizden yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. Uygun fiyatlarımız ve hızlı teslimat sürecimize güvenerek halılarınızı yaz – kış mevsimi gözetmeksizin firmamıza teslim edebilirsiniz. Esertepe halı yıkama şirketi olarak yılın tüm günleri siz değerli müşterilerimize halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz.

Fabrikamız Esertepe mahallesi ve semtinde kurulmuş olan ilk halı yıkama fabrikasıdır. Zaman içerisinde gelişim gösteren teknolojiyi takip ederek ekipmanlarını sürekli olarak yenileyerek çağın gerektirdiği teknolojiye ayak uydurarak kaliteli ve hijyenik hizmetler sunmak için hiç bir masraftan kaçınmayan şirketimiz Bahar Halı Yıkama fabrikası bu gün gelmiş olduğu konum itibarı ile Ankara genelinde en kaliteli halı yıkama hizmetini en uygun fiyatlara sağlamakta olan tek şirkettir. Halı yıkama teknikleri de zaman içerisinde hem gelişim hem değişim göstermiştir. Esertepe bantlı halı yıkama şirketimiz sanayi tipi ve son model halı yıkama makinaları ile siz değerli müşterilerinin hizmetindedir. Ofis telefon numaramızdan günün her saati şirketimize ulaşabilirsiniz.
esertepe yorgan yıkama

7 Responses to Esertepe halı yıkama

 1. Musa Ödemiş diyor ki:

  Leke çıkartma konusunda işin uzmanı ve profesyonel bir Halı Yıkama fabrikası.

 2. Şerife diyor ki:

  Keçiören’de hizmet sunan kurumsal bir halı yıkamacı firma.

 3. Bünyamin diyor ki:

  Tereddütsüz halı yıkatabileceğiniz bir halı yıkama fabrikası olduğunu söyleyebilirim.

 4. Burcu diyor ki:

  Akrabalar sizi tercih etmiş bizde bu gün halılarımızı verdik halı yıkama firmanızda çalışan tüm personellerinize kolaylıklar diliyorum.

 5. Davut diyor ki:

  Telefon numarasını karşı komşumdan aldığım bu halı yıkama fabrikasından herkesin faydalanmasını tavsiye ederim.

 6. selin kurt diyor ki:

  Enes bey ilginize çok teşekkür ederim halılarım çok temiz ve güzel olmuş aldığınız para sonuna kadar helal olsun

 7. Elif diyor ki:

  Sürekli olarak halı ve kanepe yıkatma ihtiyaçlarımızda Belinay halı yıkama firmasını tercih ediyoruz ciddi anlamda tatmin edici hizmet sunuyorlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Hemen Ara