Hasköy halı yıkama

hasköy halı yıkama

Hasköy profesyonel Halı yıkama işlemi, profesyonel bir firma tarafından yapılmalıdır. Halılarınızın ilk günkü kadar hijyenik ve mikroplardan yüzde yüz temizlenmiş olarak teslim edilmesini garanti ediyoruz. Güçlü teknik ekip ve ekipmanlarımız ile halılarınızın birinci sınıf temizlik malzemeleri kullanılarak mikroplardan arındırılması için, takip ve temizlik aşamalarını hizmete sokuyoruz.

hasköy halı yıkama

 

Firmamız sahip olduğu geniş yıkama havuzları ve birinci sınıf temizlik ekipmanı ile halınızın cinsine ve türüne göre sınıflandırma yaparak işlemleri gerçekleştirir. Şampuanlı yıkama işlemi ile hijyenik bir hizmet sunar. Sadece yıkanmış olmak için yıkatmayacağınız halılarınız, ilk günkü yeniliğinde sizlere teslim edilir. Ücretsiz olarak sağlanan servis ile halılarınız kapınızda alınıp, zamanında teslim edilir. Halı yıkama, profesyonel bir firma tarafından güçlü bir altyapı ile yapılmalıdır. Bu sözü edilen altyapı ise çağın gereklerine uygun son teknolojiye sahip, kendi içerisinde çeşitlilik gösteren temizleme. aygıtlarıdır. Biz firma olarak, halılarınızın yüzde yüz sağlığa uygunluğunu garanti ediyoruz. Hasköy halı yıkama fiyatları hakkında detaylı bilgi için iletişim telefonlarımızdan bilgi edinebilirsiniz.
hasköy yorgan yıkama

7 Responses to Hasköy halı yıkama

 1. Zeliha Subaşı diyor ki:

  Halılarımızı yıkatarak tanıştığımız Bahar halı yıkama firmasına yorgan battaniye ve koltuklarımızı da yıkattık ve mis gibi kokarak teslim aldık çok teşekkür ederiz.

 2. Tuncay Köşker diyor ki:

  İpek halılarımızı yıkattırmaya verdik başkası bize tavsiye etmişti biz herkese tavsiye ediyoruz :)

 3. Sedef diyor ki:

  El dokuma halılarımızın yıkanmasını sağladılar kök boyalı halılarımız kesinlikle solmamıştı kalitelerini kanıtlamış bu firmaya güvenebilirsiniz.

 4. Lamia diyor ki:

  Hasköy halı yıkama firmaları arasında mutlaka tercih edilmesi gereken bir şirket.

 5. aslı diyor ki:

  açık konuşayım ilk başta tereddütlerim vardı size halı verirken ama bu kadar çabuk ve bu kadar temiz geleceğini hiç beklemiyordum böyle düşündüğüm için özür dilerim komşularıma ve akrabalarımada sizi tavsiye edeceğim

 6. pınar diyor ki:

  halilarimizi paketli getirmeniz gercekten cok guzeldi lekelerde hep cikmis

 7. Aydan Öz diyor ki:

  Hasköy Güneşevlerde oturuyorken halılarımızı yıkattık evimizi Mamak ilçesine taşıdık halıların teslimatını ordaki yeni adrese istedik firma yetkilisi çok nazik karşıladı ve sorunsuz şekilde yeni adresimize teslim ettirdi ve hatta halılarımızı sermemize yardımcı olan firma çalışanlarına teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Hemen Ara