Kuşcağız halı yıkama, 0537 487 53 46

kuşcağız halı yıkama

Kuşcağız hijyenik halı temizliği ve halı yıkama hizmetleri yelpazesine sahip olan ticari kuruluşumuz uygun fiyat listesi dahilinde müşteri portföyünün hizmetindedir. Olası aciliyet içeren temizlik hizmeti alım gereksinimlerinde müşterilerine ivedilikle hizmetsel yanıtlar veren kuruluşumuz Yaz sezonu içerisinde aynı gün içerisinde halı yıkama ve halı teslimatı hizmeti sunabilecek eleman ve ekipmanlara sahiptir. Uzmanlık kazanmış bir kurumsal işletme ve halı yıkama fabrikasının sorumlulukları oldukça fazladır, bu sebeple kuruluşumuz üzerine düşeni fazlası ile yerine getirebilecek durumdadır.

kuşcağız halı yıkama

Genel olarak yaz mevsimlerinde yoğunluğun yaşanmakta olduğu halı yıkama faaliyetleri, kış aylarında da aralıksız olarak sürdürülmekte olan bir hizmet sektörü örneğidir. Müşteri memnuniyetinin önemli bir husus olduğunu göz önünde bulunduracak olursak yıkama işlemine tabii tutulan halı ve halılar gerektiği kadar temiz, tam kurumuş ve lekesiz biçimde teslim edilmiş olması gerekmektedir. Leke çıkartma işlemi uygulanması gerekiyor ise bu duruma hassasiyet ile yaklaşmak şarttır. Tüm müşteri tipinin bilmesi gereken bir konu var ise buda yün halılardan yağ lekesinin çıkmayacağıdır. Her ne yapılırsa yapılsın yün halıdan yağ lekesi asla çıkmayacaktır, çünkü yağ bileşeninde yer alan etken maddelerden ötürü yünü yakmaktadır ve dolayısı ile leke olarak halı üzerinde değildir tam aksine halının yün rengini değiştirmektedir, adeta boya ile boyanmış gibidir.

Firmamız lekeli halı teslim alırken müşterilerine bu gibi konuları açıklılık ile belirtmektedir, halı üzerinden çıkartılamayacak lekelerin çıkartılacağı garantisini asla vermeyen kuruluşumuz olabildiğince şeffaf halı yıkama ticareti sağlamaktadır.
kuşcağız yorgan yıkama

One Response to Kuşcağız halı yıkama, 0537 487 53 46

  1. Sefer diyor ki:

    Yılbaşından önce halılarımızı yıkatmıştık ama yılbaşı gecesi yine kirlendi ve tekrar yıkattık. Fiyatlar iyi kalite muhteşem.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Hemen Ara