Ufuktepe halı yıkama, 0 537 487 53 46

ufuktepe halı yıkama

Ufuktepe halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize halı yıkama, overlok ve ev temizliği hizmetleri sunmaktayız. Ufuktepe halı yıkama fabrikası olarak yılın tüm günleri etkili halı yıkama hizmetleri sağlamaktayız. Ufuktepe semtinde bu gibi ihtiyaçları bulunan müşterilerimize kusursuz hizmet sağlayıcılığı yapmaktayız. Ufuktepe halı yıkama fiyatları konusunda da her daim uygun ücretler mukabilinde hizmet / hizmetler sağlamak firmamızın temel prensipleri arasındadır. Özel halı şampuanlarımız ile hijyenik ve antibakteriyel bir temizlik hizmetleri sunuyoruz.

ufuktepe halı yıkama

Ufuktepe mahallesinde tüm halı yıkama ve genel ev temizliği hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ufuktepe halı yıkama hizmetlerimiz her ne kadar Keçiören ilçesinin en ücra mahallesi olsa da firmamız bu durumu gözetmeksizin halı temizliği hizmetlerini sürdürmektedir. Ufuktepe halı yıkama firması olarak uzun yıllara dayanan bilgi, birikim ve teknik tecrübeyi sizlere hizmet olarak sunuyoruz. Çağrı merkezimize adresinizi bırakmanıza müteakip bir kaç saat içerisinde halılarınızı ücretsiz servis araçlarımız ile teslim alıyoruz.

Ufuktepe profesyonel halı yıkama firmamız tüm uluslar arası prosedürleri bünyesinde barındıran ve uluslar arası halı yıkama kaidelerine uygun bir profesyonel halı temizliği hizmeti vermektedir. Sektöründe yenilikçi ve rakipsiz bir misyon ile yola çıkan firmamız, müşterilerine sunduğu geniş ve profesyonel imkanlar, en pratik çözüm önerileri ile yılların sağladığı tecrübeyi ciddi iş ahlakı ile harmanlayarak sizlere memnuniyet olarak yansıtmaktadır. Her bir aşaması kendi içerisinde mühim olan halı yıkama faaliyetinde güven ve pratiklik vazgeçilmez iki unsurdur. Firmamız, temizlenmesi gereken her türden halınızı sigorta kapsamına alır, teslimat için belirlenen süre içerisinde de halılarınız teslim edilmiş olur. Bandlı halı yıkama sistemi ile pratik bir ufuktepe halı yıkamanın gerekleri yerine getirilir ve hizmetin her safhasında müşteri ile iletişim güçlü bir şekilde sürdürülür. Profesyonel bir Ufuktepe halı yıkama, profesyonel bir hizmet kalitesidir. Keçiören ilçesinin tamamında uygun fiyatlar mukabilinde halı yıkama hizmetleri sunmaya devam ediyoruz.

Ufuktepe titiz halı yıkama faaliyetlerinde insanların kafasına en fazla takılan sorulardan birisi de halıların  güvenliğidir. Piyasada pek çok dolandırıcı ve yetki belgesiz, ufak ölçekli firmanın bulunduğunu varsayar isek, bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın mantığının bir gün sizlere de zarar verebileceğini anlamış olursunuz. Bu firmalar insanların hem parasını hem zamanını, hem de yıkanacak halılarının güvenliğini ihlal eden uygulamalarla müşteri memnuniyeti sıfır olan bir hizmet sunarlar. Sigortalanmış Ufuktepe bol hijyenik halı yıkama işi önemli bir husustur. Halılarınızın yıkama işlemleri boyunca tüm olumsuz durumlara maruz kalabileceğini düşünürseniz, halı güvenliği için hayati bir nokta bulunduğunu anlarsınız. Yıkama sigortası ile halılarınızı sigortalayan bir Keçiören ufuktepe halı yıkama firması ile çalışınız. Halı yıkama şirketimiz kullanmakta olduğu özel halı yıkama şampuanları ile halılarınızda yüksek hijyen oluşturmaktadır. Şirket personellerimiz günün tüm saatleri hizmet sağlamaktalar.

ufuktepe yorgan yıkamaKuruluş amacı Keçiören Ufuktepe mahallesi halkına Ufuktepe halı yıkama gibi mühim bir sektörde tamamı ile sağlık koşullarından taviz vermeksizin hizmet ve hizmetler sunmak olan şirketimiz 2016 yılı içerisinde de bölge halkına yeni kampanyalar sunmayı sürdürüyor. Kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak için 0 312 368 58 85 veya 0 537 487 53 46 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

6 Responses to Ufuktepe halı yıkama, 0 537 487 53 46

 1. Firuze diyor ki:

  Ufuktepede oturduğum dönemde halılarımı yıkattığım Keçiören halı yıkama firmalarının arasında en kaliteli halı yıkayan firma diyebilirim. Firma çalışanlarının olura yakın yaklaşımları da takdir ve beğeni toplamakta sağolsunlar..

 2. Yasemin diyor ki:

  Bir komşumuzun tavsiyesi üzerine halı yıkatma için oluşan ihtiyacımızı karşılayan Ufuktepe halı yıkama firmasına göstermiş oldukları hassas tutum için teşekkür ederim.

 3. Mustafa diyor ki:

  Geçen bayram halılarımızı yıkattık, bu bayram yeniden yıkatmayı düşünüyoruz.

 4. Fisun Özgür diyor ki:

  işin ehli ve profesyonel hizmet suran bir halı yıkama fabrikası

 5. Güray diyor ki:

  Ufuktepe mahallesinde oturuyoruz, halı ve koltuklarımızı yıkatmak için Bahar halı yıkamayı tercih ettik kaliteli bir hizmet aldık, ihtiyaç duyanlara tavsiye ederiz.

 6. Ceylin diyor ki:

  Ufuktepe’de gayrimenkul firmamızın koltuklarını yıkattık, koltuklarımız beyaz renkliydi zaman içerisinde aşırı kirlenmişti Bahar halı yıkamadan gelen koltuk yıkama personelleri fazlası ile uğraşıp koltuklarımızı temizlediler emeği geçenlere minnettarız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Hemen Ara