Yorgan Yıkama

Dünyanın gözü üzerinde olan metropol ilimiz Ankara Türkiye’nin en büyük ilçesi Keçiören’de ağımız sağlamakta olduğumuz hızlı, güvenilir, sorunsuz yorgan ve battaniye yıkama hizmetleri ile göz dolduruyor.. Yüksek sorumluluk gerektiren bu sektörde Keçiören yorgan temizliği konusunda müşterilerine uygun fiyatlar ile yanıt sunmaktadır.

Keçiören’in tüm mahalle ve semtleri için geçerli olan yorgan ve battaniye temizliği hizmetlerimiz yılın tüm günleri her iklim şartında aralıksız devam etmekte. Ankara yorgan yıkama şirketlerinden birisi olan firmamız Belinay halı ve yorgan yıkama uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikim ile ekipmanlarını sürekli yenilemektedir.

Halı temizleme şirketimiz bünyesinde istihdam etmekde olduğu personellerinin tüm yasal haklarını sağlamaktadır. İş potansiyeline göre günü birlik eleman çalıştırmayan ve bu arayışa girmeyen Keçiören Belinay halı yıkama mutlu müşteriler görmeyi ticari prensip edinmiştir.

Günümüzde sadece Ankara değil yurdumuzun tüm illerinde sayısı binlere ulaşan ev temizleme, halı yıkama ve yorgan temizliği şirketleri bulunmaktadır. Firma alternatiflerinin çokluğu birçok olumsuzluğu da beraberinde getirmektedir özetle müşteri talebinin fazlalığı ile uzman personel eksikliğinin olumsuz etkileri halı yorgan yıkama hizmeti alan müşterilerin mağduriyeti veya muzdarip duruma düşmeleri ile sonuçlanmaktadır.

Müşteri ilişkilerimizi yüksek derece de önemli görmekle birlikte, müşterilerimizin firmamızı daha yakından tanımaları için imkanlar sunuyoruz. Şirket merkezimizi ziyaret etme imkanının yanında taşıma, ambalajlama, yıkama ve diğer hizmet sunacak personellerimizi de yakından tanımalarını sağlıyoruz.

En başında verdiğimiz kaliteli, güvenilir, sigortalı ve ekonomik ev yorganı yıkama hizmeti sağlamanın sözünü başladığımız işi bitirene kadar tutuyoruz. Keçiören Belinay halı yıkama hizmetleri kendine güveni tam kadrosu ile talep ve isteklerinizi beklemektedir. İki nokta arasında ki en güvenilir yolda başarı ile ilerlemekteyiz..

Kış mevsimlerinde yün yorgan teslimat süresi 7 ( yedi ) gün, elyaf yorgan teslimat süresi 5 ( beş ) gün battaniye yıkama ve teslimat süresi ise 3 ( üç ) gündür. Yaz mevsimlerinde ise yün yorgan, elyaf yorgan ve battaniye yıkama süresi standart 3 ( üç ) gün olarak belirlenmiştir. İklim şartlarının kurutma konusunda oldukça fark ettiği aşikar bir durumdur. Bu sebeple teslim edilebilecek asgari süreler ile faaliyetler yürütmekteyiz. En temiz ve en hijyenik yıkama hizmetlerini firmamızdan satın alabileceğinizi garanti etmekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Hemen Ara