Yükseltepe halı yıkama

yükseltepe halı yıkama

Firmamız her türden halınızı, aşamalandırarak ve bölümleyerek yıkamaktadır. Büyük, orta boy ya da küçük her türden halınızı niteliğine uygun ambalajlama teknikleri ile paketlemekte, değerli halılarınızı ise sigorta kapsamı altına almaktadır. Firmamız, yetki belgeli yaptığı yükseltepe halı yıkama işlerini, sayı sınırlaması olmadan gerçekleştirmektedir. Herhangi bir ağırlık sınırı olmaksızın halılarınızın güvenli bir şekilde yıkayıp teslim etmektedir. Tamamı sigortalı ve yasal haklarının tamamına sahip çalıştırılan uzman halı yıkama personeli ile aradığınız özenli işi gerçekleştirmektedir. Çin halısı, Shaggy halı, Dokuma Halısı, ipek halı yıkamaya kadar her cin halının yıkama işlemini gerçekleştiren firmamız, yükseltepe halı yıkama işlemleri sırasında da üstün teknik ekipmanı ile kalite standartlarını korumaktadır. Kesintisiz ve sürekli hizmet hattımızdan temizlik işlemlerinizin ayrıntıları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Yükseltepe mahallesinde bizi eş dost ve tanıdıklarınıza halı yıkama işleri için tavsiye edebilirsiniz. Yükseltepe halı yıkama firmasından beklediğinizin fazlasını sizlere sunuyoruz.

yükseltepe halı yıkama

Yükseltepe halı yıkama fabrikası olarak Keçiören ilçesi sınırları içerisinde yer alan bu güzide semtte de hizmetler sunmaktayız. 20 yıllık tecrübe ve birikim ile hizmet yelpazesini sürekli genişleten şirketimiz, haftanın tüm günleri hem ofis hem fabrika bazında siz kıymetli müşterilerimizin hizmetindedir. Yıkama işlemlerimizi dilerseniz fabrikamızı ziyaret ederek yerinde görebilirsiniz. Uygun fiyat politikası ile el dokuması, çin halısı, nepal halısı gibi maddi ve manevi değeri oldukça yüksek tipde ki halılarınızı güven ve huzur içerisinde şirketimize teslim edebilirsiniz. Sürdürdüğümüz güvenilir halı yıkama işlemlerinde hijyenik yıkama ürünlerini tercih etmekteyiz. Halılarınız tıpkı ilk günkü gibi ışıl ışıl parlamaya, yaşam alanlarınız çiçek bahçesi gibi görünmeye devam edecek. Yükseltepe profesyonel halı yıkama kuruluşu olarak önemli ölçüde kalitemizi ön plana çıkartıyoruz.

Firmamız alanında öncü kurumsal yapısı ile Yükseltepe semtinde halı yıkama faaliyeti göstermektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız, sizleri güvende hissettirecek ve her türlü yükseltepe mahallesi halı yıkama talebinizin firmamız operatörleri tarafından, sizi memnun edecek bir yeterlilikte cevaplandığını göreceksiniz. Halı yıkama sektöründe firmaların kalite standardı, müşterilerine sağladıkları imkânlar ile ölçülebilir. Daha geniş imkânlara sahip, teknolojik altyapısı güçlü firmalar bu kıstasları sağlayarak, profesyonel bir halı yıkama hizmeti sunarlar. Profesyonel bir temizlik hizmeti ise güçlü araç ağı ve alanında uzman teknik ekip ve ekipmanlar ile sağlanır. Biz firma olarak, sektöründe yıllara dayalı deneyimi ve güçlü altyapısı ile kalite standartları yüksek bir Yükseltepe hijyenik halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Müşteri memnuniyetsizliğini doğurabilecek her türlü durumda para iadesi yapmakta ve sigortalı hizmetimiz ile her türden halınızı yıkama işlemleri boyunca güvence altına almaktayız. Yükseltepe halı yıkama olarak üstlendiğimiz bu önemli işi özenle ifa ediyoruz.

yüksel tepe yorgan yıkama

One Response to Yükseltepe halı yıkama

  1. Ceyhun diyor ki:

    Kaşmir ve merinos marka halılarımızı yıkattık çay lekelerinin tamamının çıkmış olması bizi sevindirdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Hemen Ara